Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
Zafer Evden Eve Nakliyat ATAŞEHİR / İSTANBUL
Zafer Evden Eve Nakliyat1. Resim Zafer Evden Eve Nakliyat2. Resim Zafer Evden Eve Nakliyat3. Resim Zafer Evden Eve Nakliyat4. Resim
Zafer Evden eve Nakliyat
Evden eve nakliyat eşyalarınıza göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın yoğunluğuna göre kaç elemanın geleceği asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici Zafer evden eve nakliyat tarafından planlama ve üzretsiz ekstpertiz yapılır.
Eşyanın taşınacağı yeni yerinizi ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experti, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve taşıma anında ve devamında taşınmayı Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.
Bu aşamalardan sonra taşıma başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.Her biri kendi alanında uzmanlaşmıs elamanlar tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.
Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır. Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir.
Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır.strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir. Antika eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya başlanılır.
Evden Eve Nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirmek biz Zafer evden eve nakliyat için çok önemli bir unsurdur
işlerin zamanında ve doğru yapılması bizim için herşeyden önemlidir.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0212 224 63 88

Telefon 2

: 0216 469 56 39

Mobil

: 0532 440 98 48

Faks

: 0216 469 56 39

Web

: www.zaferevdenevenakliyat.com

Adres :İçerenköy mah Kayışdağ Yolu Cad. No114 Da2 Ataşehir İstanbul  (ATAŞEHİR / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 431531 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 25-06-2012
Bu firmanın sayfası 3511 defa görüntülendi.