Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
Tahsildaroğlu Nakliyat SANCAKTEPE / İSTANBUL
Tahsildaroğlu Nakliyat1. Resim Tahsildaroğlu Nakliyat2. Resim Tahsildaroğlu Nakliyat3. Resim Tahsildaroğlu Nakliyat4. Resim Tahsildaroğlu Nakliyat5. Resim Tahsildaroğlu Nakliyat6. Resim
Tahsildaroğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat evden eve taşıma ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı il taşıma ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyeri, hijyen ve güven gerektirir. Tahsildaroğlu evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.
Tahsildaroğlu evden eve nakliyat 28 yıllık tecrübesi ile evden eve nakliyat alanında bir lider.
Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
NOT: Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ LİFT, ihtiyaçlarınızıda her zaman karşılayacak durumdadır.
Tahsildaroğlu İstanbul evden eve nakliyat olarak expertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Evden eve nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir.Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizinle diyalog halinde bir elemanımız görevli olarak yanınızda yer alıcaktır. Tahsildaroğlu evden eve nakliyatı seçtiğiniz için teşekür ederiz.
Kampanya ve İndirimler
Tüm Kredi Kartları Geçerlidir !
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0212 268 72 27

Telefon 2

: 0216 621 10 61

Mobil

: 0532 420 41 90

Faks

: 0216 621 21 69

Web

: www.tahsildaroglunakliyat.com

Adres :Eski Ankara Cad. Saray Sk. No5 B Blok Kat1 Da.12 (SANCAKTEPE / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 996087 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 11-01-2012
Bu firmanın sayfası 3320 defa görüntülendi.