Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
Hizmet ve Kullanım Şartlarımız
1- evdenevenakliyatistanbul.com' da yayınlanan üye sayfaları üyelerin kendi panellerinden eklediği bilgi ve resimlerden oluşur. evdenevenakliyatistanbul.com bu sayfaları kontrol etmez. Üyeler yayınladığı bilgilerin sorumluluğunu kendileri üstlenir. Fakat oluşabilecek bir itiraz, şikayet ve dilekte evdenevenakliyatistanbul.com ilgili üye sayfasında inceleme, değiştirme, yayından kaldırma gibi işlemleri uygulabilir.

2- Reklam veren ve/veya üye olan firma, firmanın tanıtımı ile ilgili bilgi ve/veya resimlerin doğruluğunu ve sorumluluğunu kabul etmiş sayılır.

3- Reklam veren ve/veya üye olan kişi, firma veya şirket üye sayfasında yayınladığı bilgi veya resimlerin Türk Ticaret, Vergi ve Ceza Kanunlarına, Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına, Marka ve Patent Haklarının Korunmasına karşı sorumlu olduğunu ve bu yasa ve kurallara uyduğunu doğrudan kabul etmiş sayılır. Bu kanunların ihlalinde doğabilecek her türlü vergi, ceza, tazminat ve harç bedellerinden üyelerin kendisi sorumludur.

4- evdenevenakliyatistanbul.com yönetimi süresi dolmuş olan reklamın yayınını, firmanın haberi olmaksızın durdurma yetkisine sahiptir.

5- Müşteri yayınlanan reklamın yanlışlığından doğabilecek marka hakları, fikir ve sanat eserleri korunması, patent, tescil gibi cezalarda sorumluluğu kabul eder ve üstlenir.

6- Üyenin yayınlanan bilgileri veya üyenin hizmeti ile alakalı bir şikayet geldiğinde evdenevenakliyatistanbul.com yönetimi bu başvuruyu değerlendirecektir; Eğer şikayet ve/veya başvuru incelendikten sonra başvuran haklı bulunursa reklamın ve/veya üye sayfasının yayınını bitiş tarihinden önce durdurma hakkını evdenevenakliyatistanbul.com kendinde saklı tutar.

7- Herhangi bir anlaşmazlık veya hukuki dava ve hak mücadelesinde evdenevenakliyatistanbul.com' un belgeleri dikkate alınacaktır.

8- evdenevenakliyatistanbul.com Türkiye dışından site, reklam ve yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden yer sağlayıcı faaliyet belgesine, gelir, kurum ve/veya reklam vergileri gibi yükümlülüklerde Amerika yasaları doğrultusunda sorumludur. Hizmet alan üye veya ziyaretçilere karşıda bu doğrultuda sorumludur.

9- Üyeler yayınladıkları sayfada rant ve çıkar sağlamak amacıyla site yönetimini, arama motorlarını, ziyaretçileri veya diğer üyeleri aldatmaya yönelik spam tarzı içerik, bilgi, link, resim, anahtar kelime gibi metaryalleri üyelik sayfasına ekler veya yayınlarsa yada çoklu hesap kullanmaya kalkarsa üyenin hesabı evdenevenakliyatistanbul.com tarafından iptal edilir.

10- evdenevenakliyatistanbul.com sitesinde yayınladığı kampanya, fiyat ve bilgilerle birlikte üyelerin sayfalarında her türlü değişikliği, erişimi ve yayından kaldırmayı kendinde saklı tutar.