Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
KEVSER NAKLİYAT PENDİK / İSTANBUL
KEVSER NAKLİYAT1. Resim KEVSER NAKLİYAT2. Resim KEVSER NAKLİYAT3. Resim KEVSER NAKLİYAT4. Resim KEVSER NAKLİYAT5. Resim KEVSER NAKLİYAT6. Resim KEVSER NAKLİYAT7. Resim KEVSER NAKLİYAT8. Resim
Kevser Evden Eve Nakliyat İsa ÇALIŞKAN tarafından Ordu merkezde kurulmuş olup daha sonrasında Ünye Fatsa Rizede şubemiz bulunmakta olup 2002 senesinde Merkezimizi İstanbul Pendik Kaynarca bölgesine taşınmış bulunmaktayız.Kurulduğu günden bu yana evden eve nakliyat sektöründe Avrupa standartlarında kendini geliştirmiş firmamız Tecrübeli ekip ve ekipmanları ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Kendimize ait olan araçlarımız ile şehir içi şehirler arası nakliyat arasında taşımacılık hizmeti vermekte olan firmamız 20 yıldır evden eve sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Taşımacılığını yaptığımız tüm firmaların ve şahısların sigortasını gerçekleştirmekteyiz.Telefon ve GSM numaralarımızdan günün 24 saati ulaşabilirsiniz
Türkiyenin her yerine nakliyat hizmeti vermekte olan Kevser nakliyat ofis taşımacılığı fuar taşımacılığı gibi bir çok hizmet sunmaktayız.
Müşterilerimizin firmamız hakkında pozitif düşünmesi bizim için önemlidir.Müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerimizde bir çok müşterilerimiz tarafından saygıyla anılmaktayız.Yapılan taşımacılık hizmetlerinde güven vermek birinci ilkemizdir.
Kampanya ve İndirimler
BONUS KREDİ KARTLARINA %10 TAKSİT AVANTAJLARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ MOBİL SİSTEMLE EVİNİZDEN ÖDEME
İMKANI.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0216 396 31 88

Telefon 2

: 0533 397 25 76

Mobil

: 0555 962 34 52

Web

: www.kevsernakliyat.com

Adres :Fevzi Çakmak mah. İnönü cad. No 31 (PENDİK / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 875975 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 04-07-2011
Bu firmanın sayfası 3932 defa görüntülendi.