Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
Filo Evden Eve Nakliyat BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
Filo Evden Eve Nakliyat1. Resim Filo Evden Eve Nakliyat2. Resim Filo Evden Eve Nakliyat3. Resim Filo Evden Eve Nakliyat4. Resim Filo Evden Eve Nakliyat5. Resim Filo Evden Eve Nakliyat6. Resim
Filo Evden Eve Nakliyat A.Ş. olarak evden eve nakliye sektöründe Müşteri Memnuniyeti ve Çevreye olan duyarlı anlayışımızınla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Evden eve nakliyat` ın titizlik ve profesyonellik gerektiren bir sektör olduğu aşikardır. Bunun bilinciyle her geçen gün kendimizi, hizmetimizi, personel ve idari kadromuzu, araç ve ekipmanımızı gelişen çağa, teknolojik alt yapıya ulaştırmaktayız.
Yüklenecek veya boşaltılacak adreslerde problemli ve dar olan merdivenler var ise veya asansör kullanımına izin verilmeyen site ve residence bloklarıysa müşterilerimizin nakliyesini teleskopik asansörlü vinç aracımızla gerçekleştirmekteyiz. Son derece güvenli ve pratik bir taşıma şekli olan teleskopik asansörlü nakliyat, siz müşterilerimizin her zaman zor anlarında natif tercihi olmaktadır. 1 seferde 400 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan nakliyat vinç aracımız, deneyimli vinç operatörümüzle hizmet vermektedir.
Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda belli bölgelere ücretsiz ekspertiz hizmetimizle en uygun ve değişmez fiyatı almanızı sağlıyoruz.
Ücretsiz espertiz hizmeti verdiğimiz başlıca istanbul ilçeleri kısaca,
Beylikdüzü, Beykent, Gürpınar, Büyükçekmece, Kıraç, Esenyurt, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Florya ve diğer ilçeler Diğer ilçeler için lütfen bizimle temasa geçiniz
Kampanya ve İndirimler
KIŞ İNDİRİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR !
ÖDEMELERİNİZDE TÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR !
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 444 2 753

Web

: www.filoevdenevenakliyat.com.tr

Adres :Büyükşehir Mh. (BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 542642 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 11-10-2013
Bu firmanın sayfası 10425 defa görüntülendi.