Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT KARTAL / İSTANBUL
EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT1. Resim EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT2. Resim EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT3. Resim EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT4. Resim EVTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT5. Resim
1996 Yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.
Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.
Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz " Nakliye Hizmeti " ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 1015 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0216 419 52 89

Telefon 2

: 0216 398 38 88

Mobil

: 0532 383 91 80

Faks

: 0212 211 03 05

Web

: www.evtasevdenevenakliyat.com

Adres :Kızılay Cad. No16 Kartal (KARTAL / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 118209 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 21-03-2011
Bu firmanın sayfası 6143 defa görüntülendi.