Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
EGE TAŞ Evden Eve Taşımacılık KARTAL / İSTANBUL
EGE TAŞ Evden Eve Taşımacılık1. Resim EGE TAŞ Evden Eve Taşımacılık2. Resim EGE TAŞ Evden Eve Taşımacılık3. Resim EGE TAŞ Evden Eve Taşımacılık4. Resim
İlk olarak İstanbul Maltepede Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmeti sunan firmamız bugün tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunmakta. Her geçen gün emin adımlarla ilerleyerek kendini ispatlayan firmamız, kurumsal alanda sahip olmayı amaçladığı prestije ulaşıyor. Sizlerin memnuniyeti bizim için firma profilinde en önemli etkendir. Memnuniyetinizi kazanmak içinse kaliteden özveri ve güven ortamından ödün vermiyoruz, yapabildiğimizin en iyisini yaparak taleplerinize cevap veriyoruz. Zamanla büyüyen ve nakliyat sektöründe önemli temeller atan firmamızı tercih etmeniz yeterlidir, kaliteyi ve farkı hissedeceksiniz.
Bizimle taşınmaya karar verdiniz andan itibaren emin olun ki sizler sadece kahvenizi yudumlarken mutlu bir evden eve taşımacılık gerçekleştireceğiz. İşin resmi olması amacıyla sözleşme imzalamaktayız. Bunun amacı sigortanızı taşınacağınız güne başlatmak.

Unutmayın sizi eşyalarınız bizim en yegane eşyalarımızdır. Belirttiğiniz günde eşyalarınızı taşımak için evinize geliyoruz. İlk olarak eşyalarınızın tümünü paketliyor ve daha sonra beyaz eşya ve mobilyalarınızın demontesini yapıyoruz. Evinizde bulunan kitap, cd ve diğer muhtelif küçük eşyalarınızı toparlayıp karton kolilere koyduktan sonra eşyalarıızın profesyonel ekimiz tarafından araçlarımıza yükleme ve istif işlemi yapılır. Yeni evinizde eşyalarınız istediğiniz düzende konularak beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın monte işlemi gerçekleştirilir. Tüm eşyalarınız istediğiniz gibi yerleştirdikten sonra personellerimiz işlerini bitirirler.
Taşıma sırasında bir personelimiz sizin yanınızda bulunarak sorularınızı cevaplayacaktır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı , banka havalesi , elden ödeme şeklinde yapabilirsiniz.
Evden eve nakliyat işi güven işidir, bizlere emanet olan eşyalarınızı güvenle taşımak ve sağ sağlim sizlere ulaştırmak işimizin temelini oluşturuyor. Sektörde güvenilen bir firma olmanın yanısıra işimize verdiğimiz önemi ekipmanlarımızın kalitesi ve elemanlarımızın kalifiye oluşu ile de destekliyoruz.
Kampanya ve İndirimler
Askeri Personel ve Polis Memurlarımıza Taşımalarında %20` ye varan indirim sağlanır.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0216 383 80 79

Telefon 2

: 0212 264 49 29

Mobil

: 0533 642 31 36

Faks

: 0216 459 70 89

Web

: www.egetasevdeneve.com

Adres :Atalar Mah. Kortej Cad. No 17 D.2 KartalİSTANBUL (KARTAL / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 431532 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 25-06-2011
Bu firmanın sayfası 3823 defa görüntülendi.