Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
CEVA EVDEN EVE NAKLİYAT SANCAKTEPE / İSTANBUL
CEVA EVDEN EVE NAKLİYAT1. Resim CEVA EVDEN EVE NAKLİYAT2. Resim CEVA EVDEN EVE NAKLİYAT3. Resim CEVA EVDEN EVE NAKLİYAT4. Resim
Gebze Evden Eve nakliyat senelerdir nakliye hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin %100 müşteri memnuniyeti için kalite oranını %100` e çıkartmıştır.Geniş araç filomuz profesyonel ekibimiz ile birlikte evden eve nakliyat işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Ceva Nakliyat 18 senedir Türkiye ve uluslar arası nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize kusursuz şekilde yerine getirmektedir.
Nakliyat fiyatı eviniz ofisiniz firmanız için ücretlendirme için sizin yanınıza kadar hizmet vermekteyiz.Taşınmak istediğiniz yerdeki eşya tespiti için ücretsiz ekspertiz servisimizden yararlanabilirsiniz.
Eşyalarınıza gelebilecek zararları firmamız olarak karşılayıp yenileme ücretlendirmesini kendi firmamız tarafından yapmaktayız.
Ceva evden eve nakliye öncü taşımacılık firma olarak gerek ücretsiz ekspertiz servisi gerek geniş araç filosu ve profesyonel ekip çalışanları ile bir numaralı taşımacılık hizmeti veren firmalar arasındadır.
1994 de kurulan Ceva nakliyat günümüze kadar büyükte olan şirket profili ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak gerekli olan hassasiyeti göstermiştir.
Sizde Ceva Evden Eve ile çalışıp memnun kalabilirsiniz.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0216 317 04 65

Telefon 2

: 0262 641 15 05

Mobil

: 0532 328 41 18

Web

: www.cevanakliyat.com

Adres :Eski Ankara Cd. B Blok Kat1 Da.12 Sancaktepe (SANCAKTEPE / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 219319 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 11-08-2011
Bu firmanın sayfası 3635 defa görüntülendi.