Evden Eve Nakliyat İSTANBUL

evden eve nakliyat istanbul, nakliyat firmaları platformu

istanbul evden eve nakliyat beylikdüzü, nakliye, taşıma, firmaları, şirketleri, İSTANBUL

logo
Evden Eve Nakliyat
Parça Ev Eşyası
Ofis Taşımacılığı
Eşya Depolama
Koli Nakliyatı
Akdeniz Nakliyat MALTEPE / İSTANBUL
Akdeniz Nakliyat1. Resim Akdeniz Nakliyat2. Resim Akdeniz Nakliyat3. Resim Akdeniz Nakliyat4. Resim Akdeniz Nakliyat5. Resim Akdeniz Nakliyat6. Resim Akdeniz Nakliyat7. Resim Akdeniz Nakliyat8. Resim Akdeniz Nakliyat9. Resim Akdeniz Nakliyat10. Resim Akdeniz Nakliyat11. Resim Akdeniz Nakliyat12. Resim Akdeniz Nakliyat13. Resim
Akdeniz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. 1986 yılında İstanbul Maltepe Bağdat cad. no 206 kat 1 daire 3`de Sayın Bayram Kayıranak tarafından faaliyete başlamıştır. Akdeniz Nakliyat şirketi Evden eve nakliyat sektöründe kendi arçaları ile hizmet vererek kısa zamanda sektürün bilinen firmaları arasına girmiştir. Verdiği hizmet kalitesi ile sürekli sektöründeki konumunu yükselten Akdeniz Nakliyat kurumsal müşterilerle deneyimi daha da arttırmıştır. Bir çok büyük firmanın nakliye hizmetini vermiş olan Akdeniz Nakliyat sadece evden eve nakliyat değiş işyeri taşımacılığı alanında da oldukça başarılı çalışmaların altına imza atmıştır. Refaransları arasında Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası, Birlik Sigorta, Nissan Otomotiv, Mass Pompa, Arm Bilişim, İşnet, Türk Telekom ve daha bir çok büyük firma bulunmaktadır.

Akdeniz Nakliyat araç filosunu sürekli genişleterek kurumsal firmaların tercihi olmuştur. Sadece Türkiye illerine değil uluslarası nakliyat hizmeti de vermektedir. Verdiği hizmet kalitesi ile firma kısa zamanda kurumsal bir yapı haline ulaşmıştır. 2004 yılında Akdeniz Nakliyat Bp akaryakıt işletmeciliği Termopet Lojistik hizmetleri Ltd. .Şti `ne 5 tane 20 ton kapasitesindeki akaryakıt tankerlerini 3 yıl kiralayarak hizmet vermiştir.
2006 da Akdeniz Nakliyat Termopet lojistik Hizmetlerinin %55 hissesini alarak Bp Türkiye ticari ve endüstiyel yakıtlar departmanın akaryakıt nakliye hizmetine devam etmektedir. Bundan sonraki hedefimiz Akdeniz Nakliyat filosunu daha da büyüterek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en yükseğe çıkartmaktır. Akdeniz Evden Eve şirketinde 8 adet araç ve 25 çalışanımız bulunmaktadır.
Akdeniz Nakliyat bünyesindeki firmamız Temopet Lojistik Ltd.Şti, 5 adet araç 7 personeli ile hizmetinizdedir.
Kampanya ve İndirimler
İster kredi kartı, ister nakit, isterseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz.
İletişim Bilgileri

Telefon 1

: 0216 366 77 77

Telefon 2

: 0212 216 86 54

Mobil

: 0532 474 27 31

Faks

: 0216 388 64 21

Web

: www.akdeniznakliyat.com

Adres :Küçükyalı Merkez Mah. Barbaros Sk. No14 Daire5 (MALTEPE / İSTANBUL)
Firmaya Mesaj Gönderin
Güvenlik Kodu: 986086 Kodu kutuya girin.
Firma Kayıt Tarihi: 21-10-2011
Bu firmanın sayfası 3449 defa görüntülendi.